Yarış Arabası Boyama

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma RHM Games Studio
Eğlence dolu bu oyunda birbirinden farklı yarış arabalarını büyük bir zevkle boyayacaksınız.

İşte okul öncesi dönemde yapılması çocuklar için son derece gerekli olan uygulamalardan birisi de boyama yapmaktır. Boyama yapan çocuğun el kaslarından tutun da beyinsel gelişimine kadar her şeyi gelişir. Çocuğunuzun gelişmesini istiyorsanız siz de ona boyama yaptırın.Çocukların okul öncesi dönemde yapması gereken bir çok aktivite bulunmaktadır. Bu aktiviteler sayesinde çocuk ileri ki hayatında başarılı olup beyin gelişimini tam olarak tamamlayabilir. Yine bu aktiviteler sayesinde çocuk beyinsel gelişimini, motor gelişimini, sosyal beceri gelişimini tamamlar. Bu özellikleri eksik bir şekilde okula başlayan bir çocuk okula adapte olmadığı gibi derslerinde de başarılı olamaz.

 Boyamayı çok seven bir oğlunuz var fakat ona boyama kitabı yetiştiremediğiniz gibi bir de her boyama kitabını da beğenip boyama işlemine başlamıyor. İşte bu program tam da sizin gibiler için üretildi. Oğlunuzun dikkatini çekerek onu mutlu etmenin yollarını arıyorsanız ona rengarenk ve çeşit çeşit boyanmayı bekleyen arabalar ile dolu olan bu programı hediye edin. Eline bu programı aldığı anda onlarca farklı çeşitteki arabayı görür görmez mutluluktan kendinden geçecektir. 

Çocuğunuz için son derece faydalı olacak olan bu program sayesinde onu hem mutlu edecek hem de onun zeka gelişimine katkıda bulunmuş olmanın haklı mutluluğunu yaşayacaksınız. Siz de bu oyuna hemen sahip olmak istiyorsanız sadece indir butonuna basmanız yeterli. 

Daha Fazla Göster
Yarış Arabası Boyama indir